Kuti me 50 copa të Gozhda, Çelik U Shfaq të madhe

Kuti me 50 copa të Gozhda, Çelik U

chiodi-u

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

10,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Thonjtë çeliku U 15 cm x 5 x 15 domosdoshëm për të siguruar jetën preseminato.

Në sheshta, ajo është e rekomanduar për të përdorur për të dy afër metro kornizë. Në pjerrësi të sipërfaqeve ajo është e rekomanduar për të përdorur rreth katër thonjtë për metër katror.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...