Paketa e 50 copa Plastike Kunjat, Biodegradable Shfaq të madhe

Paketa e 50 copa Plastike Kunjat, Biodegradable

PCCHTT-BDGDBL-50

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 18 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 18 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,18 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

18,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Thonjtë plastike biodegradable, gjatësi 13 cm i domosdoshëm për të siguruar jetën preseminato.

Në sheshta, ajo është e rekomanduar për të përdorur për të dy afër metro kornizë. Në pjerrësi të sipërfaqeve ajo është e rekomanduar për të përdorur rreth katër thonjtë për metër katror.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...