3723-20 - prej druri të Trajtojë FSC pastër 130cm Shfaq të madhe

3723-20 - prej druri të Trajtojë FSC pastër 130cm

3723-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

10,04 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ju lejon për të zgjatur të gjitha mjetet e combisystem.

Hirit druri me të qëndrueshme të parë cilësisë së europian prejardhja, është FSC certifikuar dhe dampens e dridhje.

Hirit druri me të qëndrueshme të parë cilësisë së europian prejardhja, është FSC certifikuar dhe dampens e dridhje.

Gjatë trajtuar, 130-180 cm është jo-shqip dhe mund të mbahet lehtësisht.

Një tub bërë të anodised alumini me veshje të materialit plastik në fund të trajtojë ofron një lidhje të bilancit dhe të sigurt kthetrat e mjet combisystem.

Vidhos për fiksim të mjet combisystem me të butë komponentët e një materialit plastik është vendosur në mënyrë të tillë që ajo mund të jetë e humbur.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Këshillë: është e preferueshme për të përdorur një më të trajtojë në rastin e lëvizjes së shtyrë dhe duke tërhequr; gërmimi është e preferueshme për një qafë të shkurtër.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...