3713-20 - alumini Trajtuar 130 cm Shfaq të madhe

3713-20 - alumini Trajtuar 130 cm

3713-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 13 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 13 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

13,79 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ju lejon për të zgjatur të gjitha mjetet e combisystem.

Me një gjatësi totale prej 130-150 cm, e trajton janë shumë të lehta dhe të guximshëm që janë bërë në alumini e parë e kualitetit.

E trajtuar është e rehatshme për të kapur në sajë të një veshje të bëra nga materiale plastike me grooves.

Vidhos për fiksim të mjet combisystem është vendosur në mënyrë të tillë që ajo mund të jetë e humbur.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Këshillë: është e preferueshme për të përdorur një më të trajtojë në rastin e lëvizjes së shtyrë dhe duke tërhequr; gërmimi është e preferueshme për një qafë të shkurtër.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...