3721-20 - aroused të Trajtojë Shfaq të madhe

3721-20 - aroused të Trajtojë

3721-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

37,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' e veçanërisht të përshtatshme për të punuar të qetë deri në një lartësi prej 5 metra.

Në sajë të dobishëm shqip rrjet dhe bashkim të shpejtë me të bllokohet, aroused të trajtojë mund të vazhdojë pa probleme të shtëna të 26 cm nga 210 cm në 390 cm.

Kjo ju lejon të punojnë të qetë, duke e përshtatur në situata të ndryshme të shfrytëzimit dhe lartësia e përdoruesit.

E trajtuar është bërë nga alumini dhe është veçanërisht e dritës dhe të qëndrueshme - karakteristikat e rëndësishme, sepse e trajtuar duhet të jetë i vonuar.

Për një firmë të mbajë dhe të rehatshme, të trajtojë ka një shtresë e materialit plastik.

Vidhos për fiksim të mjet combisystem është vendosur në mënyrë të tillë që ajo mund të jetë e humbur.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...