3135-20 - Fermer Shfaq të madhe

3135-20 - Fermer

3135-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 12 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 12 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

12,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ai ka tre dhëmbë që janë të falsifikuara dhe kjo është veçanërisht e përshtatshme për tilling pa lodhje në dritën e dherave të mesme dhe të rënda.

Fermeri ka një dobishme gjerësi 10 cm dhe mund të jetë ngritur mbi të gjitha trajton combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...