3166-20 - Merimangë Shfaq të madhe

3166-20 - Merimangë

3166-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

7,78 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e pajisur me tre dhëmbë që janë veçanërisht të përshtatshme për tilling dhe aerating e tokës pa e dëmtuar rrënjët.

Merimanga ka një dobishme gjerësi prej 9 cm, dhe është treguar për tokë dhe gravelly, dhe të lashtave të ngushtë së bashku.

Mjet është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...