3168-20 - Grabujë arc Shfaq të madhe

3168-20 - Grabujë arc

3168-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,14 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

14,75 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo është një praktike të grabujë multi-qëllim veçanërisht i përshtatshëm për rangut, nivelizimin dhe për të punuar tokën.

Falë mbështetjes për dyfishtë hark dhe një gjerësi prej 36 cm me krehër të, 14-të dhëmbëve, më shumë të kërkuar punë mund të kryhet në mënyrë të sigurt dhe pa probleme.

Grabujë-kryqi i kuq shqiptar është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...