3196-20 - Aerator yjor Shfaq të madhe

3196-20 - Aerator yjor

3196-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 28 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 28 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,28 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

28,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo ka një të dobishme gjerësi prej 14 cm dhe veçanërisht është e rekomanduar për tilling tokën e shtretër lule dhe të përgatisë atë për mbjellje.

Falë katër të veçantë rrota, yll-formë, toka është imët punohet, dhe procedura është e domosdoshme për mbjellje.

E aerator yjor është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...