3195-20 - Aerator yjor, me një teh cultivator Shfaq të madhe

3195-20 - Aerator yjor, me një teh cultivator

3195-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 39 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 39 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,39 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

39,61 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo ka një të dobishme gjerësi prej 14 cm dhe veçanërisht është e rekomanduar për tilling tokën e shtretër lule dhe të përgatisë atë për mbjellje.

Falë katër të veçantë rrota, yll-formë, toka është imët punohet, dhe procedura është e domosdoshme për mbjellje.

Teh cultivator ju lejon në të njëjtën kohë kultivojnë tokën, ideale per me rërë të dherave.

E aerator yjor është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog