3115-20 - Raccoglifrutta Shfaq të madhe

3115-20 - Raccoglifrutta

3115-20

Produkt i ri

Për të mbledhur të përshtatshme fruta.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 13 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 13 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

13,47 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për të mbledhur të lehtë frutat nga pemët.

Mblidhet fryti lehtë në qese të lahet pambuku, pasi që një i integruar në teh çeliku inox ka ndarë nga pema.

Për të arritur në pika të ndryshme të pemës, dhe të bëjë më të lehtë mbledhjen, është e mundur që lirisht të rregulluar kendin e raccoglifrutta në sajë të headstock.

E raccoglifrutta është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon aroused trajtuar për të arritur deri në 5 metra në lartësi.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Karakteristikat e Harvestit të Frutave

Collegamento senza tremolio

Lidhje pa u rrah

Produkti combisystem mund të jetë thjesht e lidhur me të trajtojë dhe të dehur të ngushtë. E besueshme teknologjisë garanton një pune të sigurt dhe pa dridhem.

Flessibile

Fleksibël

Në sajë të headstock është e rregullueshme për simpati tuaj është e mundshme që të adaptoj kënd për situatën e përdorimit.

Per tutti i manici

Për të gjithë trajton

Mjetet combisystem GARDENA mund të jetë montuar në të gjitha merret combisystem GARDENA. Përdorimi i një druri të trajtuar ose alumini, ose të dizajnuara për të vënë më pak tendosje në anën e pasme është një zgjedhje personale.

Robusto

Të fuqishme

E raccoglifrutta GARDENA të qëndrueshme plastike dhe shumë i guximshëm. Çanta është e përbërë nga pambuku dhe mund të lahen, të përdorin përsëri.

Garanzia 25 anni

Garanci 25 vjet

25 vit garanci është provë e cilësisë së lartë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...