3193-20 - Lenght arc Shfaq të madhe

3193-20 - Lenght arc

3193-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 13 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 13 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

13,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për tëharrje dhe tilling tokë.

Falë mbështetjes për dyfishtë hark dhe një guximshëm teh anti-ndryshk çelik të mëdha 16 cm, madje edhe më të kërkuar punë mund të kryhet pa asnjë problem.

E lenght kryqi i kuq shqiptar është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...