3218-20 - Zappa quadra dhe bartësit Shfaq të madhe

3218-20 - Zappa quadra dhe bartësit

3218-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

9,76 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ka një gjerësi prej 7.5 cm dhe është veçanërisht e përshtatshme për kujdesin e tokës pa dëmtuar bimët në rast të lashtat dhe shtretër lule të ngushtë së bashku.

Gjithçka është e mundur në sajë të drejtë thikë në njërën anë dhe dy dhëmbë në anën tjetër: për të mihur, si për të pastruar, të aerate, të punosh apo të hapë.

E shat është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...