3219-20 - Shat 3-dhëmb teh me dhëmbë Shfaq të madhe

3219-20 - Shat 3-dhëmb teh me dhëmbë

3219-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

10,47 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo ka një gjerësi prej 9 dhe është veçanërisht e përshtatshme për kujdesin e tokës pa dëmtuar bimët në rast të lashtat dhe shtretër lule të ngushtë së bashku.

Gjithçka është e mundur në sajë të drejtë thikë në njërën anë dhe tre dhëmbë në anën tjetër: për të mihur, si për të pastruar, të aerate, të punosh apo të hapë.

Në sajë të një të gjerë teh të thikës, me një formë inovative, ajo është e mundur për të marrë e lehtë depërtimin e tokës.

E shat është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 ose 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...