3113-20 - Shat për tëharrje Shfaq të madhe

3113-20 - Shat për tëharrje

3113-20

Produkt i ri

Për të hequr barërat e këqija.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

10,65 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo është veçanërisht e përshtatshme për të eliminuar lehtë barërat e këqija.

E çelik inox teh me një gjerësi prej 16 cm është i guximshëm dhe ndryshku të lirë.

E shat për tëharrje është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Karakteristikat e Harvestit të Frutave

Collegamento senza tremolio

Lidhje pa u rrah

Produkti combisystem mund të jetë thjesht e lidhur me të trajtojë dhe të dehur të ngushtë. E besueshme teknologjisë garanton një pune të sigurt dhe pa dridhem.

Per tutti i manici

Për të gjithë trajton

Mjetet combisystem GARDENA mund të jetë montuar në të gjitha merret combisystem GARDENA. Përdorimi i një druri të trajtuar ose alumini, ose të dizajnuara për të vënë më pak tendosje në anën e pasme është një zgjedhje personale.

Resistente alla corrosione

Korrozioni-rezistente

E shat për tëharrje combisystem GARDENA është bërë e lartë-klasa çeliku me një veshje të thermosetting materiale me çelik inox brisk për mbrojtjen e produktit nga korrozioni.

Garanzia 25 anni

Garanci 25 vjet

25 vit garanci është provë e cilësisë së lartë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...