3100-20 - Fucks mbi bar Shfaq të madhe

3100-20 - Fucks mbi bar

3100-20

Produkt i ri

Për të pastër dhe të aerate lawns felted.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 15 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 15 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

15,71 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' e veçanërisht të treguar të pastër dhe të aerate lawns felted.

E fuqishme dhëmbët bërë të çelikut tela, dhe e dobishme gjerësi prej 50 cm të ju lejojnë për të punuar shpejt dhe në mënyrë efektive.

Me fshesë bari është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Karakteristikat Model 3100 Grasë fshesë

Veloce ed efficace

Të shpejtë dhe efektive

Falë saj të fortë të dhëmbëve, e bërë nga çeliku teli, dhe e dobishme gjerësi prej 50 cm, është e mundur të punojë shpejt dhe në mënyrë efektive.

Collegamento senza tremolio

Lidhje pa u rrah

Produkti combisystem mund të jetë thjesht e lidhur me të trajtojë dhe të dehur të ngushtë. E besueshme teknologjisë garanton një pune të sigurt dhe pa dridhem.

Per tutti i manici

Për të gjithë trajton

Mjetet combisystem GARDENA mund të jetë montuar në të gjitha merret combisystem GARDENA. Përdorimi i një druri të trajtuar ose alumini, ose të dizajnuara për të vënë më pak tendosje në anën e pasme është një zgjedhje personale.

Resistente alla corrosione

Korrozioni-rezistente

Me fshesë bari combisystem GARDENA ka dhëmbë të qëndrueshme çeliku dhe cilësi të lartë me veshje të thermosetting materiale për mbrojtjen e produktit nga korrozioni.

Garanzia 25 anni

Garanci 25 vjet

25 vit garanci është provë e cilësisë së lartë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...