3101-20 - Fshesë grabujë Shfaq të madhe

3101-20 - Fshesë grabujë

3101-20

Produkt i ri

Për të mbledhur gjethet dhe bari copa të prera.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

9,83 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo është veçanërisht e përshtatshme për mbledhjen e gjetheve, të prerë barin, copa të prera dhe plehra të tjera në kopsht.

E fuqishme dhëmbët në materialit plastik e parë të cilësisë, organizohet në një gjerësi prej 43 cm të ju lejojnë të punojnë të qetë, pa i dëmtuar bimëve.

Me fshesë të grabujë është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Karakteristikat Gërmues grabitje

Collegamento senza tremolio

Lidhje pa u rrah

Produkti combisystem mund të jetë thjesht e lidhur me të trajtojë dhe të dehur të ngushtë. E besueshme teknologjisë garanton një pune të sigurt dhe pa dridhem.

Per tutti i manici

Për të gjithë trajton

Mjetet combisystem GARDENA mund të jetë montuar në të gjitha merret combisystem GARDENA. Përdorimi i një druri të trajtuar ose alumini, ose të dizajnuara për të vënë më pak tendosje në anën e pasme është një zgjedhje personale.

Veloce ed efficace

Të shpejtë dhe efektive

Në sajë të fuqishme dhëmbët në plastike dhe një gjerësi prej 43 cm, është e mundur të punojë shpejt dhe në mënyrë efektive.

Robusto

Të fuqishme

Me fshesë bari rregullueshme plastike combisystem GARDENA është i guximshëm plastike dhe materiale premium cilësisë.

Garanzia 25 anni

Garanci 25 vjet

25 vit garanci është provë e cilësisë së lartë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...