3103-20 - Fshesë për bari, të rregullueshme çeliku Shfaq të madhe

3103-20 - Fshesë për bari, të rregullueshme çeliku

3103-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 19 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 19 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

19,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo është veçanërisht e përshtatshme për mbledhjen e gjetheve, copa të prera bari dhe plehra të tjera në kopsht.

Ju mund të përshtateni lehtë distanca në mes fleksibël dhëmbët e pranverës çeliku dhe zinkut e lyera.

Në sajë të dobishme për madhësi rregullueshme nga 30 deri në 50 cm, është e mundur për të mbledhur materialet dhe qëllime kaq të madhe.

Me fshesë bari rregullueshme është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...