3099-20 - Fucks në bari të rregullueshme plastike Shfaq të madhe

3099-20 - Fucks në bari të rregullueshme plastike

3099-20

Produkt i ri

Për të mbledhur gjethet dhe bari copa të prera.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 15 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 15 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

15,85 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo është veçanërisht e përshtatshme për mbledhjen e gjetheve, të prerë barin, copa të prera dhe plehra të tjera në kopsht.

Ju mund të përshtateni lehtë distanca në mes fleksibël dhëmbët plastike.

Në sajë të dobishme për madhësi rregullueshme nga 35 për 52 cm, është e mundur për të mbledhur materialet dhe qëllime kaq të madhe.

Me fshesë bari rregullueshme është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Karakteristikat Broom për modelin e bari 3104

Collegamento senza tremolio

Lidhje pa u rrah

Produkti combisystem mund të jetë thjesht e lidhur me të trajtojë dhe të dehur të ngushtë. E besueshme teknologjisë garanton një pune të sigurt dhe pa dridhem.

Per tutti i manici

Për të gjithë trajton

Mjetet combisystem GARDENA mund të jetë montuar në të gjitha merret combisystem GARDENA. Përdorimi i një druri të trajtuar ose alumini, ose të dizajnuara për të vënë më pak tendosje në anën e pasme është një zgjedhje personale.

Regolabile

Rregullueshme

Për të mbledhur materialet dhe qëllime që të madh, është e mundur për të rregulluar distanca në mes të dhëmbëve. Ju pastaj mund të ketë një gjerësi në mes të 35 dhe 52 cm.

Robusta

Të fuqishme

Me fshesë bari rregullueshme plastike combisystem GARDENA është i guximshëm plastike dhe materiale premium cilësisë.

Garanzia 25 anni

Garanci 25 vjet

25 vit garanci është provë e cilësisë së lartë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...