3107-20 - Fshesë bar, plastik XXL vario Shfaq të madhe

3107-20 - Fshesë bar, plastik XXL vario

3107-20

Produkt i ri

2-në-1: për të mbledhur gjethet dhe plehra të tjera në kopsht.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 22 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 22 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

22,40 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të konsiderueshme gjerësia e 77 cm, fshesë për bari XXL të ndryshme combysistem GARDENA është veçanërisht e përshtatshme për mbledhjen e sasive të mëdha të të lë, të prerë barin, copa të prera dhe të tjera scraps e kopshtit, me një pjesë të konsiderueshme të kursimit të kohës.

Praktike: të lehtë dhe të shpejtë fucks mbi bar është foldable për të mbledhur të përshtatshme materiale të asgjësohet.

Për një gjurmë të vogël, fshesë për bari XXL vario mund të përfshihej.

Me fshesë bari është në materiale plastike për të shtuar qëndrueshmëri.

Për stabilitet më të madh ajo është e pajisur me një të integruar tub në alumini.

Me fshesë bari XXL vario është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 ose 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Karakteristikat Broom për modelin e bari 3107

Collegamento senza tremolio

Lidhje pa u rrah

Produkti combisystem mund të jetë thjesht e lidhur me të trajtojë dhe të dehur të ngushtë. E besueshme teknologjisë garanton një pune të sigurt dhe pa dridhem.

Per tutti i manici

Për të gjithë trajton

Mjetet combisystem GARDENA mund të jetë montuar në të gjitha merret combisystem GARDENA. Përdorimi i një druri të trajtuar ose alumini, ose të dizajnuara për të vënë më pak tendosje në anën e pasme është një zgjedhje personale.

Può essere separato

Ajo mund të jetë e ndarë

Me fshesë bari është foldable: për të mbledhur të lehtë të materialit për të asgjësuar apo reduktuar gjurmë. Kur fshesë për barin, ajo është e palosur ajo ka një gjerësi prej 77 cm dhe mund të punojnë të mëdha në sipërfaqe në një kohë të shkurtër.

Robusto

Të fuqishme

Me fshesë bari XXL vario combisystem GARDENA është në materialit plastik e parë e cilësisë dhe ka një tub ndërtuar në alumini për shtesë të stabilitetit.

Garanzia 25 anni

Garanci 25 vjet

25 vit garanci është provë e cilësisë së lartë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...