3381-20 - Grabujë për bari Shfaq të madhe

3381-20 - Grabujë për bari

3381-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 16 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 16 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

16,51 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me grabujë për bari combisystem GARDENA, është e mundur për të pastruar krejtësisht lëndinë nga copa të prera bari dhe gjethet.

E dobishme gjerësia është 60 cm. Komoditeti: kur të merrni copa të prera bari dhe gjethet mbeten në shiritin e argëtuese.

Grabujë për bari është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë të 180 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...