3149-20 - Edgers Shfaq të madhe

3149-20 - Edgers

3149-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

17,76 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' veçanërisht të përshtatshme për përcaktimin e skajeve të lëndinë në mënyrë që të ndjekim e të saktë e përshkruan në shtretër lule.

Një bord në formën e një gjysmë hënë, çelik inox, të ngurtësuar dhe të mprehur për ta përdorur si një lopatë është e sheshtë për të shtyrë.

E edgers është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...