3395-20 - Miniarieggiatore në rrota Shfaq të madhe

3395-20 - Miniarieggiatore në rrota

3395-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

47,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të miniarieggiatore në rrota combisystem GARDENA është e mundur për lirimin e dorës, turf, myshk, bar, felted dhe barërat e këqija.

Kjo ju lejon për të përmirësuar ajrimit, kullimit dhe ushqyese thithjen e lëndinë.

E veçanta e dhëmbëve të qetë pranverë çeliku e parë cilësi të depërtojnë në tokë disa milimetra dhe për të hequr barin felted dhe bar të thatë.

E dobishme gjerësia është 32 cm.

E guximshëm rrota me veçantë të shkelë dhe flipping sistem për të lehtësuar punën.

E miniarieggiatore në rrota është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë të 180 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Këshillë: aerate lëndinë tuaj është një trajtim intensiv dhe është rekomanduar në pranverë dhe në vjeshtë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog