3392-20 - Grabujë dethatcher Shfaq të madhe

3392-20 - Grabujë dethatcher

3392-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 22 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 22 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

22,17 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të disa rreshtave të dhëmbëve, grabujë dethatcher combisystem e GARDENA është një dhunti të shumta mjet që kombinon të dy mjetet në një.

Me dhëmbë të mprehtë nga njëra anë të ju lejojnë për të hequr moss, bar dhe felted me një dobishme gjerësi prej 35 cm, depërtuese disa milimetra në tokë.

Nëse grabujë është kthyer, dhëmbët janë të rrumbullakët dhe të ngushtë së bashku të ju lejojnë për të grumbulluar gjethet, plehra, dhe madje edhe gurët.

Të gjitha tines janë nxitur dhe i trilluar, prandaj korrozioni-rezistente.

Grabujë dethatcher është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë të 180 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog