3391-20 - Aerator Shfaq të madhe

3391-20 - Aerator

3391-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

17,97 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në sajë të aerator me combisystem GARDENA, ju mund të lirë deri turf me myshk dhe bari, felted, dhe, prandaj, për të përmirësuar oxygenation, kullimit dhe thithjen e ushqyesve.

Në sajë të dhëmbëve-galvanizuar dhe të falsifikuar, dhe është e dobishme në gjerësi prej 35 cm, aerator është gjithashtu e përshtatshme për të shtypur plisa të vështirë të tokës dhe të qartë tokë.

E aerator është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë të 180 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Këshillë: aerating lëndinë është një veprimtari e kujdesit lëndinë që mund të bëhet gjatë gjithë vitit, pas çdo të dytë ose të tretë rruajtje.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog