420-20 - të Plehrave dhe spandisementi Shfaq të madhe

420-20 - të Plehrave dhe spandisementi

420-20

Produkt i ri

E spreader për zona të vogla.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 31 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 31 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

31,96 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të plehrave combisystem GARDENA, me një dobishme gjerësi 40 cm dhe një kapacitet prej 3 litra, është ideal për sipërfaqe të vogla.

Rul spreader është e integruar me bar brenda lejon një uniforme të shpërndarjes së plehrave dhe fara.

Është furnizuar tavolinën e plehrave në treg. Të plehrave spreader mund të përdoret në një mënyrë të gjithanshëm me të gjitha merret combisystem.

Në gjatësia e rekomanduar për të trajtuar të spreader është 130 - 150 cm.

Features spreaders pleh modelin 420

Facile, affidabile, preciso

E lehtë, të besueshme dhe të sakta

E veçanta bar integruar siguron një shpërndarje homogjene.

Ideale per superfici ridotte

Ideal për sipërfaqe të vogla

Ky pleh spreader me një kapacitet prej 3 litra është mënyra ideale për të fekonduar zona të vogla, dhe për të mbjellë fidanë.

Con tabella di dosaggio per i concimi

Me tabelën e dozë për plehra

Është furnizuar tavolinën e plehrave në treg. Në mënyrë që të zgjidhni dozen e duhur dhe të fekonduar më mirë lëndinë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog