3621-20 - Fucks në natyrë Shfaq të madhe

3621-20 - Fucks në natyrë

3621-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,14 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

14,95 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me fshesë për jashtëm combisystem GARDENA është ideal për përdorim në kopsht dhe të jashtëm të fushave të shtëpisë.

Faleminderit për gjerësinë e 45 cm dhe një trup në të materialit plastik, së pari, të cilësisë së ndikimit-rezistente, të fuqishme fshesë mund të përdoret për të shumëfishta përdor.

Shpohet të qetë dhe të cilësisë së lartë polypropylene për të siguruar rezultate të shkëlqyera dhe efikase pastrimi.

E scraper është i integruar në fshesë e heq më kokëfortë fëlliqur apo të lagësht të lë.

Me fshesë dhe e jashtme është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 ose 150 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...