3610-20 - Fucks në tarracë Shfaq të madhe

3610-20 - Fucks në tarracë

3610-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

11,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me fshesë tarracë combisystem GARDENA ka një dobishme gjerësia e 32 cm dhe është veçanërisht i përshtatshëm për pastrimin e oborr ose ballkone.

Shpohet janë fleksibile dhe të qëndrueshme polypropylene për të siguruar rezultate të shkëlqyera, ndërsa trupi është në materialit plastik e parë e kualitetit.

Me fshesë dhe tarracë është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon një të trajtojë 130 cm, në varësi të lartësisë.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...