3633-20 - kënddrejtë Furçë Shfaq të madhe

3633-20 - kënddrejtë Furçë

3633-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 15 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 15 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

15,49 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është ideale për për shembull, të hequr cobwebs nga qoshet.

Shpohet e cilësisë dhe trupi shoku-rezistente plastike materiale të parë cilësi të lejojë që të ketë rezultate të shkëlqyera dhe një jetë më të gjatë.

Të lehtë të arrijë çdo cep është e mundur që lirisht të rregulluar kendin e kënddrejtë furçë, në sajë të headstock.

E kënddrejtë me furçë është i përshtatshëm për të gjitha merret combisystem GARDENA, edhe nëse GARDENA rekomandon aroused trajtuar për të arritur deri në 5 metra në lartësi.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...