3241-20 - bora Lopatë KST 50 Shfaq të madhe

3241-20 - bora Lopatë KST 50

3241-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

17,31 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Praktike lopatë borë materialit plastik është i fuqishëm dhe të lehtë.

Të lehtë të hequr bora. Rezistente ndaj shokut, kripë, dhe të ashpër temperaturat (– 40° C).

Plastike profili: fleksibël, i qetë, rezistente ndaj gërryerjes. Ideal për shumicën e sipërfaqeve të ashpër për të. shembull gur).

Optimale kënd efektive për heqjen e dëborës.

Brinjë të gjerë, sipërfaqe të lëmuar: për një të mirë flowability dhe për të parandaluar bora nga fërkimit.

Skajet e lartë për të mbajtur borë. Të trajtojë rekomanduar: combisystem Alu 130, art. 3734-20.

Garanci 25 vjet.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...