3243-20 - bora Lopatë ES 50 Shfaq të madhe

3243-20 - bora Lopatë ES 50

3243-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


17,31 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të lehtë të hequr bora. Praktike lopatë borë materialit plastik është i fuqishëm dhe të lehtë.

Rezistente ndaj shokut, kripë, dhe të ashpër temperaturat (– 40° C).

Të fuqishme çeliku profilin, çelik inox, veçanërisht të përshtatshme për sipërfaqet e duhur (për të. si asfalt).

Optimale kënd efektive për heqjen e dëborës.

Brinjë të gjerë, sipërfaqe të lëmuar: për një të mirë flowability dhe për të parandaluar bora nga fërkimit.

Skajet e lartë për të mbajtur borë.

Të trajtojë rekomanduar: combisystem Alu 130, art. 3734-20. Garanci 25 vjet.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...