3250-20 - Icebreaker 15 cm Shfaq të madhe

3250-20 - Icebreaker 15 cm

3250-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

9,21 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Lehtë për të hequr fletët e akull ose bore shumë të vështirë. Ideale gjatë gjithë vitit, edhe për të hequr papastërtitë.

Blade është pranverë çeliku, i cili garanton rezultate të shkëlqyera.

Replaceable.

Të trajtojë rekomanduar: 130 cm.

Garanci 25 vjet.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...