8739-20 - Çeliku lakuar kopsht 300P Shfaq të madhe

8739-20 - Çeliku lakuar kopsht 300P

8739-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 22 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 22 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

22,50 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ka një teh gjatësi prej 340 mm dhe mund të përdoret në një mënyrë të gjithanshëm në varësi të aplikacionit.

E trajtuar mund të mbahen lehtë dhe e bën më të lehtë për të punuar.

Komoditeti: thjeshtë me një kthesë ju mund të hiqni të trajtojë dhe të çelikut mund të zgjatet në sajë të një aroused trajtuar combisystem - njerëz të qetë të punojnë deri në 5 metra në lartësi.

Për të punuar me më pak lodhje, si dhe të ketë një vend më të sigurt duke e lakuar blade dhe të ngurtësuar dhëmbëve të dhëmbëve allicciati dhe një të veçantë veshja për të mbrojtur atë nga ndryshku.

Qethje është jo-shqip edhe gjatë lëvizjes së tërheqje, ka një lak për të ul receptorin e telefonit në mur dhe një proteggilama për të mbajtur atë në një mënyrë të sigurt.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...