Me dëborë-65 - për Borë-çan turbinë 56 cm. Shfaq të madhe

Me dëborë-65 - për Borë-çan turbinë 56 cm.

74435-10/4

Produkt i ri

Me djegie të brendshme motor, Energji me Dëborë 65.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 546 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 546 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,46 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

546,56 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Snowplow Energji me Dëborë 65 është e pajisur me motor benzine 4t E2 196 cc 4.9 hp me të zbrapsen e konsumit.

Progresin dhe vetë-propelled me 5 shpejtësi + 2 kundërt.

Ajo ka një autonomi prej 4 h dhe një kapaciteteve operacionale të 1,700 sqm/h falë saj turbinë-gjerë, 56 cm të lartë dhe 51 cm.

E deflector është e rregullueshme. Pesha 80 kg.

Komente