Me dëborë-110 - Bora-çan turbinë 70 cm. Shfaq të madhe

Me dëborë-110 - Bora-çan turbinë 70 cm.

74435-30/2

Produkt i ri

Me djegie të brendshme motor, servil Energji me Dëborë 110.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1354 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1354 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 13,54 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 354,20 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


 • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
 •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Energji dëborë Dëborë-110, një nga më të fuqishme e familjes Energji; praktik, më efikas, thelbësore për korsi të lirë, të pjerrëta dhe të rrugëve nga bora.

Mund të veprojë edhe në trashësi të madhe dhe accumulations nga bora ose për të ngrirë borë.

Me prestar rradhës, lëvizja me turbinë, e largon, dhe 'gjuanin' e tij kalon, anash, në borë.

Pajisur me pajisje elektrike e konsumit 220V - thjesht lidhni me iniciativë të ndonjë elektrike prizë për një menjëhershëm të fillojë!

KARAKTERISTIKA TEKNIKE:

 • Motor benzine 4T Euro 2 cc.375 9,2 HP
 • Starter: manual / elektrike (220V)
 • Shpejtësia variator + mbrapa
 • Autonomia 5h
 • Një pune Fushën e 1,800 m2/orë
 • Turbinë cm gjerësi.70 - cm lartësi.54
 • Orientable deflector
 • Distanca e nxjerrje e 10-15 mt
 • Zhurma një ponderuara 106 dB
 • Vetë-lëvizja me këngë
 • Pesha kg.120
 • 24 muaj garanci

Komente