Zbritje! ST53 - Bora fryrës, turbinë me 53 cm Shfaq të madhe

ST53 - Bora fryrës, turbinë me 53 cm

ST53

Produkt i ri

  • Motor: Motor McCulloch
  • Motor zhvendosjen: 136 cc
  • Motor të tipit: të vetme-faza
  • Fuqia motorike: 3 kW - 4 HP
  • Duke punuar gjerësia: 53 cm
  • Start-up: manual
  • Diametri i gomave: 7"

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Mund të aktivizoni sigurimin aksidental të dëmit në këtë produkt.

Ne dorëzojmë vetëm në Itali, në një javë nga rendi.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
34,65 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

314,30 € me TVSH

-30%

449,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kompakt model.

Të lehtë-to-use dhe të lehtë për të trajtuar.

Duke punuar gjerësi 53 cm.

Komente