Dipstick për mikro-tub Pamjen më të mëdha

GG-ASTA-1

Irridea

Dipstick për mikro-tub

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,07 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

E ndërtuar në rrëshirë termoplastik, shufra mbështet tub në afërsi të hinkë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...