GT-GR-NJË - Gyp rrjedhën e ndryshueshme në dipstick Pamjen më të mëdha

GT-GR-A

Irridea

GT-GR-NJË - Gyp rrjedhën e ndryshueshme në dipstick

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,54 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Hinkë në dipstick, të rregullueshme nga 0 deri 6 litra / orë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...