Spërkatës rrjedha e rregullueshme Pamjen më të mëdha

GT-SR-Q

Irridea

GT-SR-Q - hundë të rregullueshme në rrjedhën e 90 gradë

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,61 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Për zona të vogla ose shtretër lule, ku kërkesën e ujit duhet të jetë e garantuar, pa mbeturina ose të tepërta, spërkatësit, GT seria e rregullueshme rrjedhën janë më të përshtatshme për zgjidhje të nevojave të ndryshme të bimëve, faleminderit për mundësinë për t'u ngritur mbi një shkop ose direkt në tub.

Ndërtuar nga polymethylmethacrylate siguron qëndrueshmëri më të madhe dhe saktësinë në kohë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...