Minirotor 360 shkallë të rregullueshme në rrjedhën Pamjen më të mëdha

GT-SR-FM

Irridea

Minirotor 360 shkallë të rregullueshme në rrjedhën

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,04 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Microirrigatore rrotullues 360-shkallë rubinet për rregullimin e prurjes dhe rrezja d' veprim. Tregohet për lotim të bimëve në fidanishte, shtretër lule dhe dekorativ kopshte.
Thread 4.5 mm.

Prurjes deri në 130 litra në orë dhe të shkojnë deri në 4 metra.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...