Llak vorbull 360 gradë me fije Pamjen më të mëdha

GT-SR-FF

Irridea

Llak vorbull 360 gradë me fije

Rregullueshme prurjes.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,51 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Dripper dhe Mini-Llak 360 gradë për pots, mbjellësit, serra, kopshte, çerdhe trazuar rrjedhin me mekanizëm të brendshëm në vorbull.
Varg dhe rrezja është e rregullueshme nëpërmjet rotacionin e kokës.
E rekomanduar të punës presionin e 1 bar.
Plug 4.5 mm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...