Dhimbje e rëndë koke 2-mënyrë, 2 microtubes 80-cm Pamjen më të mëdha

G-MUL-2

Irridea

Dhimbje e rëndë koke 2-mënyrë, 2 microtubes 80-cm

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,46 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Aksesori shtojcën i projektuar për të jetë i lidhur me prodhimin e drippers.

Lejon ndarjen e ujit të ofruara nga një gyp në të rezultateve të shumta.

Ideale për ujitjen e enëve dhe zonat e dendura të bimësisë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...