ACTIVIX PRO - Adjuvant të veprimit të kapur pajisjet Shfaq të madhe

ACTIVIX PRO - Adjuvant të veprimit të kapur pajisjet

NFZ.VXRP20.PROX

Produkt i ri

Synergist për veprimin e tërheqjen e të gjithë të kapur pajisjet

Më shumë detaje

  • fluturon

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 13 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 13 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,13 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

13,80 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Synergist për veprimin e tërheqjen e të gjithë të kapur pajisjet si dhe monitorimi i insekteve.
Nuhatjes stimuj të veçantë për mushkonjat dhe hematophagous insekteve, duke përfshirë Mushkonjën Tigër.
Në sajë të saj natyrore të formulimit, bazuar në carboxylic acidet, në mënyrë të përkryer imiton nuhatjes stimuj të prodhuar nga lëkurë tonë.
ACTIVIX PRO, për shkak të saj të veçantë të përbërjes, është veçanërisht e treguar për përdorim në kombinim me kapjen pajisje të afta për dërgimin sasi të konsiderueshme të CO2, duke rritur efektivitetin e tërheqëse.

Mode dhe doza e përdorimit:
të hapur kutinë dhe për të hequr mbrojtëse film. Vendi ACTIVIX PRO në e duhur kabinë, ndjekur udhëzimet tuaja të kapur pajisjen.
Ku pajisjen për të kapur nuk kanë një ndarje të veçantë, ju mund të përdorni ngjitës në anën e pasme të ACTIVIX PRO të jetë në gjendje për të aplikuar në ndonjë sipërfaqe të njëjtën pajisje.
Kohëzgjatja 2 muaj.

Periudha e përdorimit:
nga muaji Mars - prill deri vonë në vjeshtë.

Insektet e synuara:
mushkonjat duke përfshirë aziatike Tigër Mushkonjë dhe të vogla hematophagous insektet të tilla si rëra fluturon dhe psicodidi.

Komente

Të dhënat fletë

Default
Insektet objektivfluturon
Veprimcapture

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...