Aqualab Refil Shfaq të madhe

Aqualab Refil

NFZ.DCRP20.AQL1

Produkt i ri

Të akuzuar për AQUALAB.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

6,54 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

AQUALAB Njëherë është njëherë për AQUALAB, një zgjuar natyrore sistem që lejon mushkonjave që të depozitojnë vezët e tyre në kuadër të një ovitrappola natyrore.

AQUALAB Njëherë është një larvicibo në formën e një tablet të bazuar në të drithërave që është futur në pajisje një herë në muaj (në kursin e këmbimit të ujit), lejon larvat ushqehen dhe të rriten, duke e bërë atë një dëshirueshme vend për depozitimin e vezëve në Aqualab. Mushkonjat preferojnë ujin që gjendet brenda AQUALAB jo vetëm ngecjen e ujit me ushqim të substancave të tretur brenda.

Nëse ju keni blerë AQUALAB ju duhet Aqualab Njëherë për të marrë një rezultat fitues dhe në fund të jetë në gjendje të gëzojnë në kopshtin tënd pa sherr e pa mushkonja të gatshëm për të pungerti në çdo kohë të ditës.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...