PKm 70 Pompë elektrike me impeller pajisje të vetme të fazës Shfaq të madhe

PKm 70 Pompë elektrike me impeller pajisje të vetme të fazës

PKm 70

Produkt i ri

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h). Kreu deri në 65 m. Motor 0.60 Kw (0,85 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 122 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 122 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Ne furnizojmë të gjitha pjesët rezervë në këtë produkt.

122,51 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për besueshmërinë e saj, lehtësinë e përdorimit dhe të kosto-efikasitet, është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe në veçanti për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele të performancës dhe PKm

LLOJI
të vetme-faza
PKm 60
PKm 65
PKm 70
PKm 80
PKm 90
PKm 100
PKm 200
PKm 300
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.600.85
0.751
0.751
1.11.5
1.52
2.23

Pjesë këmbimi për pompat Pedrollo

Gama e plotë e të gjitha pjesëve për pompat e Pedrollo. Pjesët rezervë janë origjinale dhe blihen në Pedrollo.

Ju mund të gjeni komponente më të zakonshme të tilla si vula mekanike, condensers, kushineta dhe tifozët në katalogun 'Sistemet e pompave-> Pompë & gt; Pjesë këmbimi për pompat'.

Në këtë skedë të produktit në skedën 'Pjesë' ju mund të shihni pjesët e përbashkëta që lidhen me këtë produkt.

Ju gjithashtu mund të kërkoni ndonjë komponent tjetër të pompës suaj. Për të bërë një kërkesë për pjesë këmbimi, konsultohuni me pompën e eksploduar që mund të shkarkoni nga kjo fletë produkti në skedën "Shkarko". Gjeni kodin e komponentit dhe na dërgoni një kërkesë duke përdorur seksionin e kontaktit.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)10

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë pjesësh këmbimi PKm 70

Tabela e pamjeve të shpërthyer dhe e pjesëve rezervë të tre versioneve të pompës Pedrollo PKm 70.

Shkarkime (4.33M)

Data fletë PK

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së serisë PK të Pedrollo pompa.

Shkarkime (527.85k)