PKSm 60 - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti me impeller Shfaq të madhe

PKSm 60 - Pompë elektrike, vetë-mbushje baruti me impeller pajisje të vetme të fazës

PKSm 60

Produkt i ri

Rrjedha deri në 40 l/min (2,4 m3/h). Kreu deri në 40 m. Motor: 0,37 Kw (0,50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 72 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 72 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,72 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Ne furnizojmë të gjitha pjesët rezervë në këtë produkt.

72,77 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ajo është e rekomanduar për të pompuar ujë të pastër pa ekstreme, grimcat dhe lëngjeve kimikisht jo agresive për të materialeve të bërë deri pompë.

Për compactness, besueshmërisë dhe të efektivitetit të kostos, është i përshtatshëm për përdorim në shtëpi, për shpërndarjen e ujit të shoqëruar të vogël tanke, rritje tanke, për të pirë e kopshte dhe kopshte perimesh, marrja e ujit nga rezervuarët dhe gjithsesi në të gjitha ato raste në të cilat ka prezencë të ajër apo gaz në pompohet të lëngshme.
Pompë është dhënë me një ritëm të valvul kontrolloni për thithje.

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës PKSm

LLOJI
të vetme-faza
PKSm 60
PKSm 65
PKSm 70
PKSm 80
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.70
0.600.85
0.751

Pjesë këmbimi për pompat Pedrollo

Gama e plotë e të gjitha pjesëve për pompat e Pedrollo. Pjesët rezervë janë origjinale dhe blihen në Pedrollo.

Ju mund të gjeni komponente më të zakonshme të tilla si vula mekanike, condensers, kushineta dhe tifozët në katalogun 'Sistemet e pompave-> Pompë & gt; Pjesë këmbimi për pompat'.

Në këtë skedë të produktit në skedën 'Pjesë' ju mund të shihni pjesët e përbashkëta që lidhen me këtë produkt.

Ju gjithashtu mund të kërkoni ndonjë komponent tjetër të pompës suaj. Për të bërë një kërkesë për pjesë këmbimi, konsultohuni me pompën e eksploduar që mund të shkarkoni nga kjo fletë produkti në skedën "Shkarko". Gjeni kodin e komponentit dhe na dërgoni një kërkesë duke përdorur seksionin e kontaktit.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)6.1

Shkarkime

Datasheet PKS

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së pompave PKS seri

Shkarkime (559.36k)