432-20 - Spreader L Pamjen më të mëdha

432-20

Gardena

432-20 - Spreader L

Rekomanduar për sipërfaqet deri në rreth 400 m2.

Më shumë detaje

 
 
 

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 38 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 38 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

38,82 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Spreader, L GARDENA është vendi ideal për të përshtatshëm shpërndarjen e plehrave kimike dhe kripë nga rruga e mesme e mesme e zonave.

Mund të jetë e lehtë për të operuar me funksionin e hapjes / mbylljes së rrokje, ku ju gjithashtu mund të rregulluar sasinë për të shpërndarë.

E rrëshqitur kapak përmban një nënshkrimin cik që mbyll enë dhe parandalon humbjen e materialit gjatë mbushjes ose pas përdorimit. E veçanta rul e plehrave spreaders GARDENA L shpërndan materiale në një mënyrë krejtësisht unike, e saktë, dhe vetëm në zonat ku është e nevojshme. E spreader mund të pastrohen lehtë me ujë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog