436-20 - të Plehrave XL Pamjen më të mëdha

436-20

Gardena

436-20 - të Plehrave XL

Rekomanduar për sipërfaqet deri në 800 m2.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 72 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 72 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,72 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

72,04 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Kapaciteti i enës (litra)20 l

Më shumë info

Të Plehrave XL GARDENA është vendi ideal për të përshtatshëm shpërndarjen e plehrave kimike dhe kripë nga rruga më e zgjeruar fushat.

Shpërndarja disk përhapet materiale në një mënyrë krejtësisht të qetë, dhe e pastër. Të plehrave XL lehtë mund të operohet me funksionin e hapjes / mbylljes së rrokje, ku ju gjithashtu mund të rregulluar sasinë për të shpërndarë.

E mbuluar me panelin në shpërndarjen disk lejon të sakta shpërndarja e materialit dhe e parandalon atë nga që ndikojnë përdoruesit.

E spreader mund të pastrohen lehtë me ujë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Kapaciteti i enës (litra)20 l

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog