Poli Gjelbër 18-8-12 - Pleh për lëndinë 25 Kg Shfaq të madhe

Poli Gjelbër 18-8-12 - Pleh për lëndinë 25 Kg

PolyGreen-25

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 60 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 60 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

60,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

POLI i GJELBËR është një pleh profesionale lëndinë 18-8-12 e Bottos karakterizohet nga një raport i ushqyese Azot dhe Kalium, veçanërisht të përshtatshme për çdo lloj terreni dhe gjatë gjithë vitit.

Ajo është një pleh universale lloj profesional të mëtejshëm embellished me praninë e 40% e të pjesë të azotit, të mbështjellë në Polyon, e cila favorizon vazhdimin e furnizimit të azotit për disa javë.

E POLI GJELBËR 18-8-12 është i përshtatshëm për menaxhimin ushqyese e balancuar dhe të sigurt të turf rreth 40/60 ditë. Pajisje të mira potassica lejon përdorim të ngushtë të ngrohta stinët pa shkaktuar stresin në bimësi.

E granula standard 2/3 mm bën adatatto të gjitha turfs që janë arritur në lartësitë mbi 25 mm.

Periudha e përdorimit

ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)25

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave POLY GREEN

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e pleh për lëndinë POLY GREEN Bottos.

Shkarkime (130.87k)