Ndihmon - Trajtim natyror për lëndinë 250 ml Shfaq të madhe

Ndihmon - Trajtim natyror për lëndinë 250 ml

TrtmntSccrr-250

Produkt i ri

Sëmundjet fungale.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 16 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 16 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

16,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Hydrolyzed perimeve peshë të ulët molekulare, të pasur e mikroelemente.

Lëngu i bimës origjinës, të pasura në Kalium, mikroelementet dhe fulvic acidet.

E NDIHMËS është një lëng të perimeve nga Borlanda, veçanërisht të pasura me Kalium, mikroelementet dhe fulvic acidet.

Produkti mund të përdoret edhe nga gjethe dhe rrënjë.

E NDIHMËS është një aleat të vlefshëm për të reduktuar nxehtësinë e stresit dhe lagështia e lartë e ajrit, tipike për ditë vere e nxehte.

Calculator

Ju lutemi të hyjë në fushë për të llogaritur sasinë e nevojshme 

 njësi(s)

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave SOCCORRE

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e bio-stimulant për lëndinë SOCCORRE Bottos.

Shkarkime (295.13k)